Home Dorpsbelangen Agenda Nieuws Verenigingen Nieuwolda Links Contact

Verenigingen

Sportverenigingen Voetbal Vereniging Nieuwolda, Noorderlaan 31,  9944 BT  Nieuwolda. vvnieuwolda.nl/contact/ Peter Bonder: voorzitter       Valerie Bouwmeester, secretaris, e-mail: valerie.bouwmeester@vv-nieuwolda.nl Tennisvereniging TIOD,  Dok 16a, accomodatie De Boskamp, tiodnieuwolda.nl contactpersoon : Anneke Waalkens, 06-13 61 12 88 IJsvereniging Nieuwolda Molenkade 11, 9944 BL  Nieuwolda Contactpersoon: mw. R. Kampijon, 06-28483042, e-mail: ijsverenigingnieuwolda@hotmail.com Sportvereniging Oldambt/ individuele zaalsporten SVO Wilgenstraat 8, 9944 AW Nieuwolda Contactpersoon: secretaris: A. Bosker, kastanjelaan 7, 9944 DA Nieuwolda; voorzitter B. Edens. e-mail: sv.oldambt@gmail.com LR & PC "De Menterwolderuiters", manege Contactpersoon: Marlou Boven. e-mail: marlouboven@home.nl Hengelsportvereniging Nooit gedacht. Meidoornstraat 9, 9944 AR Nieuwolda Contactpersonen: Dhr. Moesker en Mevr. de Boer, e-mail: gerriedettie@home.nl Linedance-vereniging ‘the shadows’ Contactpersoon: Teddy Rozeveld, e-mail: t.rozeveld.krol@gmail.com Cultuurverenigingen Toneelvereniging Tot Ons Genoegen (T.O.G.) Contactpersoon: Rieet Ernst:   r_ernst@hotmail.nl  (NB: met underscore) Rederijkerskamer ‘Vooruitgang’ (podiumkunst) Contactpersoon: Anita Leeuwma, 06 51142507,  rederijkerskamervooruitgang@outlook.com  Kunstenaarskoor Nieuwolda,  Atelier Yvonne Struys; Hoofdstraat 45  Contactpersoon: Yvonne Struys,  info@struys.nl Schildersclub ‘de verwaande kwasten’ Contactpersoon: Mieke Straus: mieke.straus@home.nl Stichting Nieuwolda (museumgemaal, bolschip en Hertenkamp). Contactpersoon: Gerrit Smit (secretaris), 06 295 13 621, smit.ghanzi@home.nl Stichting Entertainment Nieuwolda  Contactpersoon: Menso Bult, sennieuwolda@ziggo.nl Sociaal Stichting Dorpshuis ’t Trefpunt Contactpersoon: Tamara Snijder, stichtingdorpshuistrefpunt@gmail.com Vrouwen van Nu. Contactpersoon: Jelly Bakker, jellybakker@kpnmail.nl Passage (christelijk-maatschappelijke vrouwenbeweging) Contactpersoon: Ina Huizing, Wagenborgerweg 43. frans.huizing@hetnet.nl Sinterklaascomité, Contactpersoon: Marjon Oosterveld: sinterklaascomitenieuwolda@gmail.com Buurtverenigingen De Diekrichters (Hoofdweg West nrs 6 – 34), secretaris Géliza Molema, geliza.molema@hotmail.com Buurtvereniging Wagenborgerweg, contactpersoon: Bert Komdeur bkomdeur@planet.nl Buurtvereniging Oostwolderhamrik, contactpersoon: Anthon Meijssen, a.meijssen@kpnplanet.nl Diversen Dorpshuis ’t Trefpunt, Contactpersoon: Gea en Harry Huisman: dorpshuistrefpunt@outlook.com In 1966, Dorpsblad. Contactpersonen: Anita Leeuwma. E-mail: innetje66@gmail.com , Anno Fransen: 0596-54 1743 School: OBS Letterwies Meidoornstraat 20, 9944 AR Nieuwolda, Telefoon: 0596 541 265 Contactpersoon: Pieky Jansen, p.jansen@sooog.nl,  Alexander Schipper,  a.schipper@sooog.nl Verpleeghuis ’t Hamrik Hoofdstraat 62, 9944 AH  Nieuwolda, hoofd zorg:  Harm Koens, hkoens@oosterlengte.nl Kerk: Protestantse Gemeente Nieuwolda-Oostwold,  pgnieuwoldaoostwold@gmail.com
Verenigingen